Михайлівський апітерапевтичний оздоровчий комплекс МИВІРА відкрито 6 травня 2018 року в рамках програми сталого розвитку Чернівецької області за підтримки Австрійської Агенції Розвитку, програми розвитку ООН в Україні та фізичної-особи підприємця Баловсяк Михайла.

Що ж представляє із себе оздоровчий комплекс «МИВІРА»?

 Це 1 п"ятимісний будиночок, 2 одномісні будинки та 3 піраміди із 10 лежанками, куди люди зможуть прийти, полежати декілька годин, або переночувати. Під лежаками живуть  40 сімей бджіл, які і виступають у ролі лікарів. 
Тут немає ні граму хімії. Все зроблено з натуральних матеріалів, всі фарби — на водяній основі.
Будиночки оздоблені іконами та іншими цікавими речами. А також цікавий музей бджільництва в якому є і старовинні і сучасні експонати.

Відпочивати на цих лежанках, потрібно не менше двох годин, а восьми годин вистачає сповна. Можна це робити тільки з 1 квітня до кінця жовтня, коли у бджіл йде розвиток.


— Це загальне оздоровлення організму. Тут поспав три години, і так ніби спав цілу ніч. Прокидаєшся іншою людиною. 

Бджолині вібрації позитивно впливають на всі процеси в організмі, а саме на дихальну систему, опорно-руховий апарат, нервову і психічну системи. Апітерапія корисна діабетикам та не має протипоказань. Навіть алергіки можуть скористатись послугою сну на вулику, так як немає прямого контакту ні з медом, ні з бджолами, ні з продуктами їх життєдіяльності. 

Ласкаво просимо в гості, відчуйте цілющу силу бджіл на собі! 

Сайт створено з Mozello - найзручнішим онлайн конструктором сайтів.

 .